Lütfen Bekleyin

Teneffüs Kutusu Seti

Okula dönüş heyecanını hep birlikte paylaşmak için TENEFFÜS kutusu senin için tasarlandı :) Kırtasiye severler için rengarenk bi’ kutu! İş veya okul koşturmacasına TENEFFÜS tadında mutlu

bi‘ mola olsun :)

bi’kutuMutluluk TENEFFÜS kutusunda neler var?

1. İçindeki gücü özgür bırakmana yardımcı olacak, ileride bir gün değil bugün başlaman için motivasyon olacak
“KARAR VER!” MOTTO KARTI :)

2. Tüm planlarını, hayallerini ve sevinçlerini not edeceğin “WATCH ME!” DEFTER ile yine tüm gözler üzerinde olacak! Sen sadece kendine güven! :)

3. Atacağın her adımda gençlik enerjini kat kat arttıracak “FOREVER NINETEEN” çorapların, serin sonbahar günlerinde de en yakın arkadaşın olacak :)

4. Mutluluk bir kağıttan uçak olup etrafını sarsın, seni rüzgar gibi özgürleştirsin, sonra da yakana konuversin! “ORİGAMİ UÇAK” ROZET hep yanında:)

5. Kitap keyfine eşlik edecek yepyeni bir seri! Her moduna uyum sağlayacak “TENEFFÜS” 3’LÜ KİTAP AYRACI SETİ, kitabına birazcık ara vereceğin

zamanlar yardımına koşuyor :)

6. “BAŞARACAKSIN” KALEM, alacağın her notta sana güç ve ilham verecek :)

7. Biraz nostaljinin her zaman kalbimizde yeri vardır :) Keyifle notlarını alman için “DAKTİLO POST-IT” çalışma masandaki yerini alsın :)

8. Her ay değişen konseptleriyle, tatlı mı tatlı yazarlarıyla Bi’mutlu Dergi bu ay da “TENEFFÜS” ile dopdolu. Keyifli okumalar :)