Lütfen Bekleyin
İstanbul içi siparişlerde Scotty ile AYNI GÜN teslimat!!
İstanbul içi siparişlerde Scotty ile AYNI GÜN teslimat!!

Teneffüs Kutusu Seti

Okula dönüş heyecanını hep birlikte paylaşmak için TENEFFÜS kutusu senin için tasarlandı :) Kırtasiye severler için rengarenk bi’ kutu! İş veya okul koşturmacasına TENEFFÜS tadında mutlu

bi‘ mola olsun :)

bi’kutuMutluluk TENEFFÜS kutusunda neler var?

1. İçindeki gücü özgür bırakmana yardımcı olacak, ileride bir gün değil bugün başlaman için motivasyon olacak
“KARAR VER!” MOTTO KARTI :)

2. Tüm planlarını, hayallerini ve sevinçlerini not edeceğin “WATCH ME!” DEFTER ile yine tüm gözler üzerinde olacak! Sen sadece kendine güven! :)

3. Atacağın her adımda gençlik enerjini kat kat arttıracak “FOREVER NINETEEN” çorapların, serin sonbahar günlerinde de en yakın arkadaşın olacak :)

4. Mutluluk bir kağıttan uçak olup etrafını sarsın, seni rüzgar gibi özgürleştirsin, sonra da yakana konuversin! “ORİGAMİ UÇAK” ROZET hep yanında:)

5. Kitap keyfine eşlik edecek yepyeni bir seri! Her moduna uyum sağlayacak “TENEFFÜS” 3’LÜ KİTAP AYRACI SETİ, kitabına birazcık ara vereceğin

zamanlar yardımına koşuyor :)

6. “BAŞARACAKSIN” KALEM, alacağın her notta sana güç ve ilham verecek :)

7. Biraz nostaljinin her zaman kalbimizde yeri vardır :) Keyifle notlarını alman için “DAKTİLO POST-IT” çalışma masandaki yerini alsın :)

8. Her ay değişen konseptleriyle, tatlı mı tatlı yazarlarıyla Bi’mutlu Dergi bu ay da “TENEFFÜS” ile dopdolu. Keyifli okumalar :)