Lütfen Bekleyin

Kaktüs Kutusu Seti

Mart ayının sürpriz kutusu Bikutumutluluk KAKTÜS. Baharı beklerken mutluluğa kök salalım diye kaktüsten ve deseninden ilham alarak capcanlı ürünler tasarladık:)

Sert görünüşünün ardındaki tüm tatlılığı ile Kaktüs Kutusu sizlerle :)

 

1. Kaktüsün özgürlüğü sana hep güç versin diye, önce kendini sev, güzelliğinin farkında ol diye “KENDİN OL” MOTTO KARTI :)

2. Küçük mutluluklarını yanından ayırma, kocaman sarıl diye “KÜÇÜK MUTLULUKLAR” BEZ ÇANTA :)

3. Okurken ve mutluluklarını not ederken sana ilham versin diye , mutlu fikirleri unutma, anıları sakla diye “HER GÜNÜ KUTLA - KAKTÜS” DEFTER :)

4. CosoCasa YUMUŞ KAKTÜS KAVANOZ’unu ister pamuklarını koruyacak hoş bir dekorasyon olarak kullan, istersen de içeceğini yudumlamak için... :)

5. Artık serinlemeye ihtiyaç duyacağımız günlere yaklaşıyoruz. :) KIRMIZI PUANTİYELİ KAĞIT PİPET ile baharda içeceklerin renklensin!

6. Watsons MAGIC LIP BALM, içeriğindeki spf 30 faktörüyle, dudaklarınızı zararlı uva/uvb ışınlarına karşı korur ve dudaklarınıza büyüleyici pembemsi bir renk verir. Dudaklarınızı sağlıklı ve doğal görünümlü tutabilmek için, güneşin zararlı etkilerinin neden olduğu kuruluğu giderir.

7. İpek MAKYAJ TEMİZLEME PEDLERİ, %100 saf pamuktan üretilmiştir. Yumuşak dokusu sayesinde cildinizi tahriş etmez. Makyaj temizliği ve günlük cilt bakımınızı en iyi şekilde yapmanıza yardım olur. Dikişli kenar özelliği ile kolay kullanım sağlar.

8. Her ay değişen konseptleriyle, tatlı mı tatlı yazarlarıyla Bi’mutlu Dergi bu ay da “KAKTÜS” ile dopdolu. Keyifli okumalar :)