Lütfen Bekleyin

Kahve Kutusu

Kahveseverlere ses verdik! Çok beklenen Bikutumutluluk Kahve Kutusu Karşınızda! :)

1. Her yeni güne kahveyle merhaba demeyi sevenlere kocaman bi' merhaba MOTTO KARTI

2. En sevdiğin içeceğin kahve artık en sevdiğin bardağında. Sadece sana özel olsun, içtikçe içini ısıtsın ve gülümsetsin diye çift taraflı "Coffee is always good idea" KUPA. Kahve Her Zaman İyi Fikir. :)

3. Kahvesiz yapamayanlara, "ama önce kahve" diyenlereher zaman yanlarında taşımaları için ROZET. Hem zarafet hem kahve severler için :)

4. En güzel en sıcacık kahve sunumları hazırlama zamanı :) MUTLU SUNUM ÖRTÜSÜ :)

5. Kahve içmenin saati olmaz diyenlere :) TIK TAK! IT'S COFFEE O'CLOCK! peçete.

6.KAHVE, KİTAP, YAĞMUR... "Bu üç kelime beni anlatıyor" diyorsan bu tam sana göre. Kahve tanelerinin kokusuyla harmanlanmış, yağmurlu havalarda kitapların en güzel aksesuarı. RAIN ON ME AYRAÇ. Keyifli okumalar :)

7. KAhve seninde zihnini açıyor mu? :) O zaman aklından geçenleri not alabilmen, okuduklarını yazıp baş ucuna asabilmen için YAĞMUR BULUTLU NOTLUK. 

8. Fincanlarda minik, tatlı notları görmek kimin hoşuna gitmez ki? :) Daha içmeye başlamadan keyiflenmeye başlamak için 4'LÜ SUNUM ETİKETİ. 

9. Her ay değişen konseptiyle Bi'mutlu dergi bu ay da "KAHVE" dopdolu. Merdol Başer ve Hande Kardaş'ın gezi yazılaryla, Özge Bezirci'nin sağlık köşesiyle ve her ay değişen farklı içerikleriyle sizi bekliyor. Keyifli okumalar. :)