Lütfen Bekleyin
Scotty ile aynı gün teslimat!!

Fit Kutusu

1. Vazgeçme, erteleme, üşenme! Harekete geç!
“TÜM YOLCULUKLAR TEK BİR ADIMLA BAŞLAR” MOTTO KARTI hedeflerine ulaşman için sana motivasyon kaynağı olacak :)

2. Sağlıklı beslenmenin en büyük motivasyon kaynaklarından biri gün içinde neler tükettiğini görmektir. 40 gün boyunca öğünlerini, sıvı tüketimini, egzersizlerini takip edip küçük notlar almanı sağlayacak “SAĞLIKLI BESLENME DEFTERİM” ile kontrol sende!

3. Sağlıklı bir vücudun en önemli gereksinimi gün içinde tükettiğin sıvı miktarıdır. Günde en az 2 litre su tüketmen için “FİT MATARA” sana yardımcı olacak :)

4. Zıplamaya hazır mısın :) İp atlamak eğlenceli olduğu kadar, vücudunu şekillendiren,akciğer kapasiteni ve fiziksel direncini artıran harika bir egzersizdir. “FİT ATLAMA İPİ”
hep çantanda olsun ki boş anlarını değerlendir :)

5. Koşmak; kalori yakmak, bacaklarımızı ve kalçalamızı şekillendirmek için en etkili sporlardan biridir. Vücudumuzun tüm kaslarını çalıştırarak, bize daha

6. Sağlıklı bir görünüm kazandırması da cabası. Sana bu basit egzersizi her daim hatırlatsın diye “RUN BABY ANAHTARLIK” hep yanında olacak:)

7. Günlük yaşamın koşturmacası arasında, egzersiz için zaman ve motivasyon bulmak zor oluyor evet. Ama sadece 7 dakikanı alacak bir egzersiz programı ile kendini daha dinç ve mutlu hissedeceksin. “7 DK FİT MUTLULUK EGZERSİZ POSTERİ”ni duvarına as, hep karşında dursun. Kendine vakit ayır :)

8. Her ay değişen konseptleriyle, tatlı mı tatlı yazarlarıyla Bi’mutlu Dergi bu ay da “FİT” ile dopdolu.
Keyifli okumalar :)