Sık Sorulan Sorular

 • HESABIM

  3 veya 12 aylık paket almak istiyorum fakat her ay başka adrese gitsin istiyorum. Adreslerimi güncelleyebilir miyim? Böyle bir şey mümkün mü?
  Hiç problem değil! :) Yalnızca gönderin hazırlanmadan önce hesabım sayfana girip, siparişinden, hangi ay hangi adrese gitmesini istiyorsan tek tek güncelleyebilirsin. Bu kadar kolay! :)

  3 veya 12 aylık paket almak istiyorum fakat her ay başka bir not yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Hiç problem değil! :) Yalnızca gönderin hazırlanmadan önce hesabım sayfana girip, siparişinden, hangi ay hangi notu yazmak istiyorsan tek tek güncelleyebilirsin. Bu kadar kolay! :)

  Ben kendi notumu yazmak yerine, sizin standart gönderdiğiniz tatlış notlardan istiyorum. Ne yapmalıyım?
  Çok tatlısın! :) Kutundan bizim hazırladığımız standart not çıksın istiyorsan, kişisel not kısmını boş bırakman yeterli. Hali hazırda bir not yazdıysan, bunu da hesabım sayfana girip, siparişinden silebilirsin. Bu kadar kolay! :)

  Kutuyu hediye etmek istiyorum ama notunda benim ismim yazacak mı?
  Kutunuzu satın alırken, notunuzu yazdığınız bölümde, “hediye olarak göndermek istiyorum” kutucuğunu işaretleyip “kimden-kime” bölümlerine istediğiniz isimleri yazabilirsiniz. Bu şekilde notunuzun altında isminiz yazacaktır :) İsminiz yazsın istemiyorsanız, bu bölümü doldurmayarak, yalnıca notunuzu yazabilirsiniz.

  Faturam kutumun içinden mi çıkacak?
  Kutunuzu satın alırken, fatura bilgileri bölümündeki, “Faturamı kutumla birlikte gönder” kutucuğunu işaretlerseniz, faturanız kutunuzla birlikte gönderilir.

  Şifremi nasıl değiştirebilirim?
  Hesabım sayfasındaki kişisel bilgilerim kısmına tıkladıktan sonra şifre değiştirme adımlarını izleyerek şifreni değiştirebilirsin.

  Şifremi unuttum! Ne yapmalıyım?
  Endişelenme ve sadece “şifremi unuttum” butonuna tıkla. Yeni şifren hemen e-posta adresine gönderilecektir; yalnız istenmeyen postalar kutusunu kontrol etmeyi unutma, gönderdiğimiz e-postalar bazen orada bulunabiliyorlar.

  Hesabıma giremiyorum, ne yapmalıyım?
  Kutu satın aldığın sırada kullandığın e-posta adresini kullandığına emin misin? Eğer eminsen ve yine de hesabına ulaşamıyorsan, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaş.

 • PAKETLERİM

  İlk önce hangi kutuyu alacağım?
  3 veya 12 aylık paketi seçersen ilk kutun senin seçtiğin aydan itibaren sana ulaşmaya başlayacak. Kutunu bulunduğun ayın son gününden önce satın alırsan, kutu stoklarda olduğu müddetçe o ayın kutusunu alırsın. Stoklarımızın tükenmesi durumunda gelecek ayın kutusu için beklemeye başlayabilirsin.

  Gelecek ayın kutusunu otomatik olarak mı alacağım?
  Evet! Eğer üç veya on iki aylık paketi seçtiysen paket süresi boyunca, her ayın kutusu kapına otomatik olarak gelecek. Yeni kutunun sana ulaşması için hiçbir şey yapmana gerek yok.

  Geçmiş kutuları satın almak mümkün mü?
  Satın Al sayfasında satışta olan tüm kutuları satın alabilirsin. Herhangi bir süre sınırlandırması bulunmamakta, sadece stoklarla sınırlıdır. Bi’kutu mutluluk sürprizlerini kaçırmamak için hemen paketini seç!

  Sadece bir adet kutu almak istiyorum, mümkün mü?
  Tabii ki mümkün! Satın Al sayfasında satışta olan tüm kutuları satın alabilirsin.

  Kaç aylık abonelik satın alabilirim?
  Yakın bir arkadaşın veya ailenden biri için daha iyi bir hediye olamazdı. Hediye etmek için üç veya on iki aylık ön ödemeli paketleri seçebilir veya güncel ayın kutusunu satın alabilirsin.

  Kişiye özel kutu tasarlıyor musunuz?
  Hayır kişiye özel kutu tasarlamıyoruz. Bikutumutluluk, kişisel bir kutu servisi değildir. Her ay yalnızca tek konseptte bir kutu tasarlanır ve tüm kullanıcılara aynı kutuyu gönderir. Kutu içeriğinde kişiselleşen tek ürün, satın alırken yazılan mesaj kartıdır. Bunun dışında, özel gün veya şahıs adına kutular tasarlamaz.

  Doğumgünü, nişan, düğün gibi özel günlere kutu tasarlıyor musunuz?
  Hayır, özel günler için ekstra özel kutu tasarlamıyoruz. Bikutumutluluk, kişisel bir kutu servisi değildir. Her ay yalnızca tek konseptte bir kutu tasarlanır ve tüm kullanıcılara aynı kutuyu gönderir. Kutu içeriğinde kişiselleşen tek ürün, satın alırken yazılan mesaj kartıdır. Bunun dışında, özel gün veya şahıs adına kutular tasarlamaz.

  Erkek kutusu tasarlıyor musunuz?
  Bikutumutluluk'un konsepti kadınlara uygundur.

 • ÖDEME ŞEKLİ

  Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz?
  Kredi kartı, havale veya kapıda ödeme (kredikartı veya nakit olarak) yöntemini kullanarak ödeme yapabilirsin.

  Bi’kutu mutluluk ödemeleri ne zaman alınır?
  Bütün paketler için toplam miktar tek seferde çekilir. Eğer bankan taksit imkanı sunuyorsa bu imkanlardan da yararlanabilirsin.

  Kutumun gönderisini nasıl takip edebilirim?
  Gönderi yapılınca sana bir online takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını hesabım sayfanda da bulabilirsin. Kargo şirketinden kutunun takibini, bu numarayı kullanarak yapabilirsin.Ay sonuna kadar kutundan haber alamadıysan, lütfen bize haber ver.

 • TESLİMAT ŞEKLİ

  Kutumu nasıl göndereceksiniz?
  Gönderi sizin seçtiğiniz anlaşmalı kargo şirketi vasıtasıyla yapılacaktır. Her ayın ortasında, belirlenen bir günden itibaren teslimatlar başlamaktadır!

  Kutum elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?
  Her ayın belirlenen gününden itibaren (tarih, size ay başlarında mail yoluyla iletilecektir) teslimatlar başlamaktadır! Bu teslimatlardan sonra verilen siparişler, 5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve size kargo takip numarası gönderilmektedir.Bu numaradan lütfen kargonuzu takip ediniz. Çünkü kargo evinize gelmiş ve size ulaşamamış olabilir. Bu durumda kutunuz ilgili kargo şubesinde sizi bekliyor olabilir :) Bu bekleme süresinin en fazla 3 gün olduğunu lütfen unutmayınız :) Tüm bu aşamaları kontrol ettikten sonra, kutunuzdan hala haber alamıyorsanız, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Kargo şubesinden bana, kutumun size iade edildiği bilgisi ulaştı. Ne olacak şimdi?
  Size ulaşamayan kutularınız, kargo şubesinde en fazla 3 gün bekletildikten sonra, kargo şirketi tarafından otomatik olarak bize iade edilmektedir. Bu durumda bizimle mail yoluyla iletişime geçiniz. İade edilen kutuların yeniden gönderim kargo ücretleri alıcıya ait olmaktadır.

  Kargo şubesine gittim fakat size iade edildiğini söyledi. Ama bana daha öncesinden hiçbir bildirimde bulunmadılar. Ne yapmalıyım?
  Size ulaşamayan kutularınız, kargo şubesinde en fazla 3 gün bekletildikten sonra, kargo şirketi tarafından otomatik olarak bize iade edilmektedir. Bu süre içerisinde kargo şubesinin size ulaşamaması durumlarında, bildirim yapılamamış olabilir; siz kargo takip numaranızdan kargonuzun durumunu kontrol ederek gerekli şubeyle iletişime geçebilirsiniz.

  Kutunuzun iade edildiği durumlar için, bizimle mail yoluyla iletişime geçiniz. İade edilen kutuların yeniden gönderim kargo ücretleri alıcıya ait olmaktadır.

  Farkettim ki teslimat adresini yanlış yazmışım. Ne olacak şimdi?
  Sorun yok! Kargolanmış olan kutunuzun adresini yanlış girdiğinizi farkettiyseniz, size gönderilen kargo takip numarasından kutunuzun hangi şubeye gönderilmekte olduğunu kontrol ederek, bu şubeyle iletişime geçebilir ve doğru adrese yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

  Kargonuz yola çıkmadan adresinizin yanlış olduğunu farkettiyseniz, hesabım sayfanızdan siparişlerim kısmına girerek adresinizi güncelleyebilirsiniz.

  Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz?
  Malesef şu anda yurtdışı ve KKTC’ye kutu gönderimimiz bulunmamaktadır.

 • PARTNERLİK

  Bir markanız var ve tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Ürünlerinizden bi’kutu Mutluluğun içine koymaktan daha mutlu bir tanıtım olabilir mi?
  Bizimle iletişime geçin gelecek ayda mutluluk kaynağı siz olun! Sizinle iş ortaklığı hakkında görüşmekten mutluluk duyarız. Partnerlerimiz bölümünden bugüne kadar kutularımızda mutlu ürünleriyle yer alan markaları aşağıda inceleyebilirsiniz.