Lütfen Bekleyin

Bikutumutluluk, Türkiye’nin ilk ve en büyük sürpriz tasarım kutu servisidir. Aralık 2014’ten beri her ay ‘Başkalarının seni düşünmesini beklemeden sen kendine bir sürpriz yap!’ mottosuyla yola çıkarak, farklı konseptlerde tasarladığımız onlarca kutu ve ürünlerle, onbinlerce abonemizi mutlu etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sürpriz konsept kutuların yanında Tasarımcı ekibimizin tasarladığı yüzlerce farklı ürünü de, doğum günü, yeni iş gibi özel anlarınızda farklı hediye alternatifi oluşturmak için ‘kendi kutunu yap’ bölümünden ulaşabilirsiniz. Bikutumutluluk nasıl satın alınır?

1. SÜRPRİZ KUTU

Ayın sürpriz kutusunu sipariş ver ya da ayın sürpriz kutusu ile başlayacak şekilde 3-6-12 aylık paketlerle kendine ve sevdiklerine her ay sürpriz yap.

* Her ay belirlenen tarihte, herkesle aynı anda gönderilir. Gönderim tarihlerini, Satın Al sayfasında ve Sosyal Medya hesaplarımızda bulabilirsiniz.

Alışverişe Başla

2. KENDİ KUTUNU YAP DÜKKAN

Dükkan sayfasından favori ürünlerini seç ve birleştir. Kendine ve sevdiklerine Bikutumutluluk hazırla. Boş tasarım kutunu seçerek, aldığın ürünleri içine doldur.

* Her gün 14:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 1-3 iş günü içinde ulaşır. (Haftasonları ve resmi tatiller hariç)

Alışverişe Başla

3. HAZIR KONSEPT KUTU HEDİYE SETİ

Özenle hazırladığımız hediye setlerinden birini seç. Kendini ve sevdiklerini mutlu et.

* Her gün 14:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 1-3 iş günü içinde ulaşır. (Haftasonları ve resmi tatiller hariç)

Alışverişe Başla

4. FİRMANIZ İÇİN KURUMSAL PAKETLER

Firma çalışanlarınızın iç motivasyonu ve kurumsal kimliğiniz için size özel tasarlanmış kutular.
Müşterileriniz için tasarlayacağımız özel hediyeler.
* Bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz hello@bikutumutluluk.com

NELER YAPIYORUZ?