Lütfen Bekleyin
Renk Kutusu

1. “HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞA” MOTTO KARTI

2.“RENGARENK PİPETLİ BARDAK”

3. “RENGARENK BONCUK BİLEKLİK”

4. “HAYATA RENK KAT”

5. “BOYANABİLİR KİTAP AYRAÇLARI”

6. B“RENKLİ YAŞA” BOYA KALEMLERİ

7. Loreal Colorista saçlarının rengini bir günlüğüne değiştirmek isteyenler için evde kolayca uygulanan sprey saç boyasını deneme fırsatı sunuyor. Saçına zarar vermez ve şampuanla hemen akar gider :)

8. Bi’mutlu Dergi bu ay da “RENK” ile dopdolu.
Keyifli okumalar :)

Buradan okuyabilirsiniz!

Pembesiyle, yeşiliyle, mavisiyle, siyahıyla, tüm renkleriyle sevmek lazım hayatı:) Yaşamı iyisiyle kötüsüyle sahiplen ve “HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞA” MOTTO KARTI ile tüm güzellikleri kucakla :) Güzel renkler hayatını sarsın!

Bugün kaç bardak su içtin? Su içmek cildimizi
güzelleştirir, rengimizi canlandırır :) Su içmeyi
keyifli hale getirsin diye “RENGARENK PİPETLİ BARDAK” her yerde yardımcın olacaktır :) Hem pipetle su içmek daha eğlenceli ve hızlı :)

Çiçek açan bir ağaç gibi sen de aksesuarlarınla kendini renklendir! Küçük bulutların arasından parlayan bir güneş gibi ışılda :) “RENGARENK BONCUK BİLEKLİK” sana çok yakışacak :)

 Dışarı çıkarken renkleri de al yanına! Piknik mevsimi yaklaşıyor! Koccamaan ve çok şirin “HAYATA RENK KAT” ÇANTA ile tüm eşyaların yanında :)

Biliyoruz sen de kitapları çok seviyorsun, kitap ayraçlarını neden kişiselleştirmeyesin :) “BOYANABİLİR KİTAP AYRAÇLARI” ile çok tatlı bir mini hobi edineceksin :)

Baharda yeteneklerini ortaya çıkar, biraz da rahatla diye cep boy
“RENKLİ YAŞA” BOYA KALEMLERİ hep çantanda olsun :) Boya kalemlerin hazır olduğuna göre hadi kitap ayraçlarını boyamaya başlayalım!

Bu ayki partner markamız harika bir seri
ile seninle buluşuyor! Loreal Colorista saçlarının rengini bir günlüğüne değiştirmek isteyenler için evde kolayca uygulanan sprey saç boyasını deneme fırsatı sunuyor. Saçına zarar vermez ve şampuanla hemen akar gider :)

Her ay değişen konseptleriyle, tatlı mı tatlı yazarlarıyla Bi’mutlu Dergi bu ay da “RENK” ile dopdolu.
Keyifli okumalar :)

Buradan okuyabilirsiniz!