Lütfen Bekleyin
Piknik Kutusu Seti

Baharı Bikutumutluluk Piknik ile Karşıla!

 

Baharın ve pikniğin özgür ruhunu uçurtma çoook güzel ifade ediyor diye Yeşillikler içinde Uçurtmalı Bikutumutluluk Kızı çizimi ile PİKNİK KUTUSU :)

Yerden göğe kadar, bize huzur veren herşey...Her an tadını çıkarabilelim diye, huzuru heryere götürelim diye, ve bunu her an yapabilelim diye, ‘GÖKYÜZÜ-YERYÜZÜ-HUZUR’ Motto Kartı :)

Basmasın hayallerin yere, sonsuzluğa yol alsın. Durmamak, koşmak, coşmak lazım....Aç pencereni, uzak elini, bak bütün bu güzellikler senin için...‘ÇIK DIŞARIYA OYNAYALIM’ Frizbi.

Gökyüzü, yeryüzü ve huzur için, özgürce dolaşabilmen için, sıcakta, soğukta en güzel havalarda, tarzını tamamlayabileceğin rengarenk, capcanlı ‘UÇUŞAN KELEBEKLER’ Bandana. Tarzını ve özgürlüğünü tamamla:)

Pikniğin olmazsa olmaz peçeteler. Yiyebildiğince ye ve paylaş. (Herşey aramızda:))... ) Paylaşmak mutluluk getirir, mutluluk zaten bulaşıcı :)) ‘MUTLULUK BULAŞICIDIR’ Mottolu Peçete.

Dolu dolu bahar kokan içerikleri, içini ısıtacak yazıları ile yepyeni Bİ’MUTLU DERGİ ‘PİKNİK’ Keyifli okumalar dileriz :)

 Canlanırken canlandırman için. Her yere hayatı ve baharı taşıman için. Rengarenk çiçeklerden oluşan ‘TOHUMKART’ senin için :) Bahara yer aç... :) veee mutluluk bahçeni renklendir diye kürdanlara yapıştırmalık BAYRAK ETİKET SETİ :)

Mutluluk bulaşıcıdır :) hadi gülümse ve bikutumutluluk ile bi gülümseme hediye et kendine ve sevdiklerine :) 

Hayat kısa! Yepyeni bir bahar geldi, çiçekler açıyor :) Saksılarındaki güzelliklerini renklendirmek için bayrak etiketler var Piknik Kutusunda :)

Bu bahar parklarda çok koşturalım :) Çık dışarıya oynayalım :)

Biri sanaaaa, biri onaaaa :) Pikniğin vazgeçilmezi sandviçler için mottolu, desenli ve sana özel ‘KEEP CALM’ 2’li çift taraflı baskılı sandviç kağıdı. Doyasıya tadını çıkar diye... :)

Atıştırmalıkları unutmadan :)

Bu kadar enerjiyi sağlıklı içeceklerle desteklemek gerek. Birbirinden farklı desenleriyle KAĞIT PİPET SETİ senin olsun. Haydi tazeliği içine çek :)

Musmutlu olsun bahar! Biz de yeşillenip tazelenelim :)

Piknik kadar eğlenceli bi'bahar dileriz!