Lütfen Bekleyin
Kırmızı Kutusu Seti

1. Sevgi dolu sepetinden kalpler saçan, mutluluğu paylaştıkça çoğaltan sıcacık Şubat kapak kızı çizimi ile yepyeni KIRMIZI KUTUSU

2. Yaşamadan anlaşılmayan aşkın insana yaptırdıklarına bi bak :) En değerlilerini yanında taşı diye, bir yanı aşka, diğer yanı sana özel tasarlanmış, çift yön baskılı ‘AŞK DENİLEN KÜÇÜK ŞEY BEZ ÇANTA’ :)

3. Aşk ayı Şubat’a yakışan bir roman olan Romeo & Juliet’in ölümsüz eseri her yerde sana eşlik etsin.(instagram) @BOOKTASARIM’ın Bi’kutumutluluk için özel tasarladığı kapak ile ‘BOOK KOLYE’

4. Sevmekle başlar herşey... Her baktığında sevdiğin herşeyi sana hatırlatsın diye, üzerine basa basa hayata söyle diye, ‘SE-Vİ-YO-RUM MOTTO KARTI’ Hep sev, çok sev :)

5. Kırmızı deyince akla ruj gelmeden olmaz :) Partner markamız ALIX AVIEN’in Diamond mat kırmızı RUJu senin için tasarladığımız altın yaldız baskılı kesesi ile ‘ALTIN GİBİ Bİ’KALP YETER’ mottosu ile savaş boyalarından birisi olmaya hazır :)

6. Güzelliğine güzellik katan makyaj fırçalarını veya boya kalemlerini koyabilmen için tasarladığımız 2’li DEKORATİF KUTU SETİ ‘SAVAŞ BOYALARINI SÜR VE ÇIK’ ve ‘FAVORİ KIRMIZILARIM’ Kutuları, ister kalemlik olarak kullan, ister makyaj kutusu :)

7. Bazen kalbin fırlayacak gibi oluyorsa, ona bu kartla sevdiğini göstermeye ne dersin :) Herşeye, herkese sevdiğini göster. En çok da kahvene :))) Dergide nasıl yapılacağını da bulabileceğin bonus ‘MOTTO KARTI’

8.  Dolu dolu kırmızı kokan içerikleri, sevgi dolu, içini ısıtacak yazıları ile yepyeni Bİ’MUTLU DERGİ ‘KIRMIZI’ Keyifli okumalar dileriz :)

@booktasarim minyatür kitap kolye :)

Olmazsa olmazımız! Alix Avien Matt Diamond KIRMIZI ruj :)

Se-vi-yo-rum demeliyiz! en başta kendimize! :)

Biz kadınlar savaş boyalarımızı sürüp çıkmaya bayılıyor olabiliriz :)

Aşk denilen şey küçücük bir şey :) Kalbinde taşıyacak kadar...

Diğer tüm sevgilerini de yanında taşı diye...

Bi mutlu dergi, sıcacık veee kıpkırmızı içeriği ile bikutumutluluk'ta 

veee altın gibi bi kalp yeter :) küçücük mutlulukları içinde saklayacak kese :)

 Aşk ayına en çok yakışan renk, kırmızıyı sıcacık ürünlerle birleştirip gözlerde kalpler oluşturmak istedik

Sevgi dolu ve kırmızı kadar canlı bi'hayat dileriz!

Sevgilerimizle,