Lütfen Bekleyin

Neon Kutusu

Bikutumutluluk NEON ile yaza merhaba diyelim :) Bugün parlamayı unutma!

Mutlu ürünler, yaz ve neon enerjisi ile dopdolu zıp zıp Bikutumutluluk çizimi ile süslü kutusunda :)

1. Ya EVET ya HAYIR! Neon gibi, net, göz alıcı, eğlenceli...“YES”, “NO” 2’li MOTTO KARTI kartı. Modunu seç, yaz geldi, kahveye YES, tatlıya NO :)

2. Neon enerjisini hep üstünde taşı, gördükçe gülümse, coş, eğlen, tak takıştır, istersen yapıştır diye sana özel ‘COSO CASA’ tasarımı 3’LÜ NEON ARMA SETİ :)

3. NEON renkli parlak fikirlerini yaz boyu kaydet. Yaz, çiz, karala ve mini notlarını unutma diye... “NEON KRAFT DEFTER” :)

4. Neon gibi hep göz alıcı ol, Yumuşacık bikutumutluluk renkleri ile ışılda, İster tek, ister çift, ya da hepsini aynı anda tak. “3’LÜ GEO KOLYE SETİ” :)

5. ’YAPTIĞIN ŞEYİ SEV, SEVDİĞİN ŞEYİ YAP’... Harekete geç :) “LOVE WHAT YOU DO”,”DO WHAT YOU LOVE” 2’Lİ BİLEKLİK. Dilediğin yerden başla diye...

6. Dağılan aksesuarlarını kavuşturma vakti :)) Birlikteyken daha güzel, hep öyle kalsınlar diye “3 BOYUTLU KAKTÜS AKSESUAR ASKISI” Yüzükler artık daha mutlu :)

7. Yepyeni konseptler, enerji dolu gezi yazıları, motivasyon ve deneme yazıları ile ve hatta sende yapsana köşesi, daha da fazlası ile keyifli okumalar “Bİ’MUTLU DERGİ” Daha fazlası içinde ... :)

8. Favori kahramanın Alice bu ay Bi’kutu Mutluluk kutusundan çıkıyor :) Partner markamız YAKAMOZ KİTAP @yakamozkitap’ın şeftali kokulu, çift taraflı baskısı ve iki hikayesi ile :) Alice ile maceralı yolculuğuna kadığın yerden devam et, diye “ALICE HARİKALAR DİYARINDA” ve “ALICE AYNANIN İÇİNDE” . Keyifli okumalar :)