Lütfen Bekleyin

Kitap Kurdu Kutusu

Kitap keyfine eşlik edecek küçük mutluluklar tasarladık :)

1. Siz de kitap okurken bulutların üzerinde gezinenlerden misiniz? Bulutların üstünde Bikutumutluluk kızı çizimi ile süslü KİTAP KURDU KUTUSU :)

2.Her yeni kitap, dokunduğun yepyeni bir hayal dünyası :) Bunu unutma ve bilerek başla okumaya, Daldığın hayallerin tadını çıkar ‘Kitaplar dokunabildiğin hayallerdir’ MOTTO KARTI

3.Büyüdükçe masallara daha çok sarılmak istiyoruz değil mi? Tam sarılmalık bi’masal Sindirella, hem de en mutlu YASTIK KILIFI’nın üzerinde artık:)

4.Yanımızda her daim minik bi’kitap ilhamı taşımalıyız dedik :) Sevgili @booktasarim ile masal dünyasının eeeen güzel yüzüğünü tasarladık ‘Bir varmış, bir yokmuş’ YÜZÜK :)

5.Kitaplara dalmışken tek ihtiyacın olan biraz kahve ve daha çok kitap :) bunu hatırlamak ve nerede kalmıştık unutmamak için Bİ’MUTLU MAGNET AYRAÇ :)

6.İlhamın nerde nasıl geleceği belli olmaz, kalem taşımak gerek hep yanında! Sınırlama kendini! YAZ ÇİZ KARALA diye 3lü KALEM SETİ

7.En sevdiğimiz kitaplar bitmesin, akılda bıraktıklarını saklamanın pek tatlı yolunu bulduk :) Favori 10 Kitabını seç! Hatırlamak istediklerini yaz çiz karala sakla diye ‘İyi kitapların sonu yoktur BOOKLET’

8.Kitap okurken, not alırken, duygularını ifade etmenin en eğlenceli ve renkli yolu Bİ’MUTLU SCRAPBOOK STİCKER SETİ

9.Partner markamız Babil.com’dan tatlı mı tatlı bir NOT DEFTERİ :) Okurken unutma diye!

10.Bu yıl bitene kadar en sevdiğimiz tüm kitapları indirimli alıyoruuuuz :) Partner markamız Babil.com websitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz İNDİRİM KUPONU /not: 2016 sonuna kadar dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz :)

11.Bu ay 2 dergimiz olduuuu:) Misafirimiz dopdolu içeriği ile ARKA KAPAK:) ve Bi’mutlu Dergi her ay yenilenen konseptleri ile yine seninle. Gezi yazıları, ev yapımı dondurma tarifleri, güzellik köşeleri ve daha bir çok mutlu içerik ile seninle :) “Bİ’MUTLU DERGİ” Daha fazlası kutunda... :)