Bİ’KUTUMUTLULUK NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR ?

Bikutumutluluk, her ay farklı konseptte, kadınlar için tasarlanan, SÜRPRİZ bir kutu servisidir. Yani her ay, içeriğini açıklamadığı bir kutu tasarlar ve kutu içeriği yalnızca ilk teslimlerden sonra paylaşılmaya başlanır. Her ayın ortasında belirlenen bir günde, satın alınma düzeninde birkaç gün sürecek gönderiler başlar. Bu noktada kutuları kargolanan müşterilere kargo takip numarası gönderilir.

Bikutumutluluk, kişisel bir kutu servisi değildir. Her ay yalnızca tek konseptte bir kutu tasarlanır ve tüm kullanıcılara aynı kutuyu gönderir. Kutu içeriğinde kişiselleşen tek ürün, satın alırken yazılan mesaj kartıdır. Bunun dışında, özel gün veya şahıs adına kutular tasarlamaz. Konsepti kadınlara uygundur ve erkek kutusu tasarlamaz. Sipariş için takipte kalınız :)

Konsept tasarım kutu

COSO Design tasarım ürünleri

Aksesuarlar

Kutu içeriği tamamen sürprizdir ve güzelliğini, heyecanını, enerjisini bu sürpriz konseptinden alır :) Kutu içeriğini bilerek almak isteyen kullanıcılarımız, açıklanmasını bekleyebilir, ve her ayın ikinci haftasında içeriğin açıklanmasından sonra, eğer tükenmediyse sipariş vermeye devam edebilirler. Fakat Bikutumutluluk, içerik açıklandıktan sonra satışın devam edileceği garantisini vermez. Sınırlı sayıda üretilen kutular genellikle ilk 2 haftada tükenmekte; bilginize ;)

Tüm ürünler sadece o aya özel tasarlanır ve üretilir. Partner markalar ve çalışılınan tasarımcıların özel üretim ürünleri dışında tüm ürünler piyasada bulunmayan orjinal ürünlerdir. Ayın kutuları tükendikten sonra, konsept ürünlerini Sepetim sayfasında bulabilirsiniz. Ziyaret etmeyi unutmayın!

Partner ürünler

Kağıt güzellikler

Her ay yeni bir
MOTTO

üye ol
ve istediğin kutu paketini seç

bi kutu mutluluk
her ay kapına gelsin

bi kutu mutluluk
sürprizleriyle kendini şımart