Lütfen Bekleyin

Bİ’KUTUMUTLULUK NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR ?

Bikutumutluluk, her ay farklı konseptte tasarlanan, SÜRPRİZ bir kutu servisidir. Her ay, içeriği sürpriz bir kutu tasarlanır ve her ay belirlenen bir günde, satın alınma düzeninde birkaç gün sürecek gönderiler başlar. Bu noktada kutuları kargolanan müşterilere kargo takip numarası gönderilir. Kargo takip numaranızı görmek için ‘Hesabım’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Aylık tasarlanan konsept kutular standarttır ve sürpriz içeriği tüm aboneler için aynı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Kullanıcı kutusunu özelleştirmek için dilerse, kutu siparişinin yanına, ‘Dükkan’ bölümünde bulunan ürünlerden ekleyebilir ve kutu içerisinde yer alacak bir not yazabilir.

Konsept kutuların içerikleri tamamen sürprizdir ve güzelliğini, heyecanını, enerjisini bu sürpriz konseptinden alır :) Ayın konsept kutusunu, içeriği açıklanmadan önce sürpriz bir şekilde almak isteyen kullanıcılar, 49.90 TL’lik avantajlı fiyatından da yararlanırlar. Kutu içerikleri, ayın belirlenen ilk gönderi gününden 1 hafta sonra açıklanır ve açıklandıktan sonra eğer tükenmediyse 59.90 TL’lik fiyatıyla ‘Kutu Satın Al’ bölümünde yerini alır.

Bikutumutluluk sürpriz etkisini kaybetmemek ve avantajlı fiyatından yararlanmak için ilk gönderi gününden önce sipariş verilmesini tavsiye etmektedir. Ayın sürpriz konsept kutusunu satın almak için ‘Kutu Satın Al’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı, sürpriz konsept kutuların yanında ayrıca ‘Dükkan’ bölümünden, dilediği ürünlerden satın alarak kendi kutusunu da oluşturabilir. Hazırlanan Doğumgünü, Yeni iş, Romantik gibi konsept kategorilerinde, dilediği ürün gruplarını birarada bulabilir ve kendi seçimleriyle oluşturduğu kutusunu sevdiklerine gönderebilir. Bu şekilde, haftaiçi 14.30’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde hedef adrese kargolanır. Ürünlerimizi görmek ve kutunuzu oluşturmak için ‘Dükkan’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bikutumutluluk’un tarzını tanımak ve geçmiş konsept kutuların içeriklerini görmek için de ‘Kutularımız’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bunun yanında her ay kutularımızla birlikte, içeriğinde gezi, sağlık, beslenme ve yaşamla ilgili dolu dolu yazıların bulunduğu bir dergi gönderilmekte; Bimutludergi. Ayın Bimutludergi içeriklerini her ay sonunda ‘Bimutludergi’ bölümünden takip edebilirsiniz.

üye ol
ve istediğin kutu paketini seç

bi kutu mutluluk
her ay kapına gelsin

bi kutu mutluluk
sürprizleriyle kendini şımart